![](https://lh3.googleusercontent.com/-fL440zC7iLU/WhB0fuc9WSI/AAAAAAAAHfo/kMHWYKIMOYsCVggi1ceJllOrDN311jsngCHMYCw/s640/blogger-image-993323573.jpg)
Τα προϊόντα που είναι απαραίτητα, φαίνονται στον παρακάτω πίνακα, μέ προτεραιότητα στα είδη ατομικής υγιεινής και καθαρισμού.
- ΑΤΟΜΙΚΗ ΥΓΙΕΙΝΗ & ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ
ΣαπούνιΣαμπουάνΟδοντόκρεμαΟδοντόβουρτσαΧαρτί ΥγείαςΧαρτί ΚουζίναςΣκούπεςΦαράσιαΣφουγγαρίστρεςΚουβάδες | ΑπολυμαντικάΚαθαριστικάΠλαστικά ΓάντιαΑπορρυπαντικάΧλωρίνηΠλαστικές Σακούλες ΑπορριμμάτωνΒούρτσεςΣφουγγάριαΛάστιχα ΠοτίσματοςΠιεστικά Λάστιχων Ποτίσματος |
- ΤΡΟΦΙΜΑ 3. ΦΑΡΜΑΚΑ 4. ΕΝΔΥΣΗ
ΚονσέρβεςΚρουασάνΦρυγανιέςΜπισκόταΓάλα (όχι φρέσκο)Χυμούς | Υγειονομικό ΥλικόΓάζεςΑντισηπτικάΕπίδεσμοιΑντιπυρετικάΑναλγητικάΒαμβάκιΜάσκες | ΚουβέρτεςΠετσέτες ΠροσώπουΠετσέτες ΜπάνιουΣεντόνιαΟΧΙ ΡΟΥΧΑ |
Τα παραπάνω είδη θα συγκεντρώνονται στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του ΕΠΑ.Λ. Ιεράπετρας τις κάτωθι ημέρες και ώρες :
- Σάββατο 18/11 και ώρα 18:00 – 21:00
- Κυριακή 19/11 και ώρα 10:00 – 21:00
- Δευτέρα 20/11 και ώρα 10:00 – 21:00
- Τρίτη 21/11 και ώρα 10:00 – 15:00
Την προσπάθεια στηρίζουν Αγροτικός Σύλλογος Ιεράπετρας, Εμπορικός Σύλλογος Ιεράπετρας, Σύλλογος Επαγγελματοβιοτεχνών Ιεράπετρας, Ένωση Συλλόγων Γονέων Ιεράπετρας, Σύλλογος Καφέ και Εστίασης, Ένωση Ξενοδόχων Ιεράπετρας και Νοτιοανατολικής Κρήτης.Ιδιαίτερες ευχαριστίες οφείλονται στην μεταφορική εταιρεία «Αγησίλαος Λουτσέτης» η οποία θα πραγματοποιήσει τη μεταφορά των ειδών αφιλοκερδώς.