ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΤΟΥ Δ. Σ. ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ ΣΤΟΥΣ ΒΡΑΒΕΥΘΕΝΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ! ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ…

0
771
Συνεδρίασε χθες Τρίτη 25 Απριλίου 2017 και ώρα 17:00μ.μ στο Εργατικό Κέντρο Ηρακλείου   η Επιτροπή Αξιολόγησης των έργων  Ζωγραφικής για τα παιδιά  Δημοτικών Σχολείων    με θέμα: ΄΄ ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ΄΄ η οποία αποτελείται από τους: 
  1. v
    1η  ΟΜΑΔΑ παιδιά Α & Β τάξης Α΄ βάθμιας Εκπαίδευσης      
    1ο  ΚΟΥΦΟΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΣ & ΠΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- 1Ο Δ.Σ ΑΡΧΑΝΩΝ          
    2ο   ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΑ – 37Ο Δ.Σ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                    
    3Ο   ΚΑΛΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ – 37Ο Δ.Σ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

     2η ΟΜΑΔΑ παιδιά Γ & Δ τάξης          ΄΄                ΄΄         

1ο ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ – 40Ο Δ.Σ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ο   ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – 37Ο Δ.Σ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3Ο    ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ – Δ.Σ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ 
 3η ΟΜΑΔΑ παιδιά Ε & ΣΤ τάξης       ΄΄                ΄΄                        
         
1ο  ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ – Δ.Σ ΕΛΙΑΣ
2ο   ΧΟΧΛΙΔΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ & ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 2Ο Δ.Σ ΑΡΧΑΝΩΝ
3Ο  ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ – 46Ο Δ.Σ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Επίσης από το σύνολο των συμμετοχών διακρίθηκαν και θα εκτεθούν στο χώρο του Εργατικού Κέντρου τα έργα των παρακάτω παιδιών:
1. ΜΗΛΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
4. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΖΑΡΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
6. ΚΟΝΟΜΙ ΕΡΙΣΕΛΝΣΑ
7. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
8. ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΩΤΗ
9. ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
10. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
11. ΓΙΟΝΟΥΖΗ ΠΑΟΛΑ
12. ΒΑΓΙΟΝΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ
13. ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
14. ΣΟΥΛΑΔΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ
15. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝΑΣ
16. ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ
18. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΓΙΑΣΕΜΙ
19. ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
20. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ
21. ΚΑΡΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
22. ΡΩΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
23. ΜΟΧΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
24. ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
25. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
26. ΤΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
27. ΚΟΝΙΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
28. ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
29. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
30. ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΜΑΡΗΛΙΑ
31. ΜΑΡΚΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΦΡΟΣΩ
32. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
33. ΗΡΑ
34. ΘΩΜΑΪΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
35. ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ
36. ΑΡΜΠΑΝ ΑΛΛΑ
37. ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
38. ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΑ
39. ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΜΑΙΡΗ
40. ΓΙΩΡΓΟΣ
41. ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
42. ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
43. ΜΑΣΑΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ
44. ΒΑΡΑΚΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45. ΛΑΥΡΕΝΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
46. ΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
47. ΣΕΝΕΤΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ
48. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΡΑΝΙΑ
49. ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
50. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
51. ΧΟΧΛΙΔΑΚΗ ΑΝΘΗ
52. ΛΑΠΙΔΗ ΚΛΕΙΩ
53. ΚΡΙΤΖΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
54. ΤΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
55. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
56. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΝΩΛΙΑ
57. ΒΕΝΕΡΗ ΜΑΡΙΑ
58. ΤΕΣΑΡΕ ΒΕΡΟΝΙΚΗ
59. ΜΑΡΤΙΝΕΛΛΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ
60. ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
61. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
62. ΔΗΜΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
63. ΠΑΤΣΑΚΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ
64. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
65. ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΖΑ
66. ΤΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
67. ΛΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
68. ΠΑΧΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
69. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
70. ΡΟΒΙΘΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
71. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
72. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
73. ΣΚΕΒΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ
74. ΓΙΑΛΑΜΑ ΘΕΟΔΩΣΙΑ
75. ΣΑΚΑΛΛΑΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
76. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ
77. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΙΡΗ
78. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
79. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
80. ΚΑΡΤΣΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
81. ΤΩΝΙΑ
82. ΔΙΒΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
83. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΡΗΣ
84. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
85. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
86. ΚΟΥΒΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
87. ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
88. ΦΡΙΝΤΑ
89. ΤΖΕΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
90. ΒΑΡΔΑΚΗ ΚΛΕΙΩ
91. ΧΟΧΛΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
92. ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
93. ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
94. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
95. ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
96. ΚΟΥΤΟΥΒΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
97. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΗΛΙΑ
98. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ
99. ΜΑΓΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
100. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
101. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
102. ΚΕΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
103. ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
104. ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
105. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
106. ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
107. ΜΠΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
108. ΠΑΤΟΥΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
109. ΣΑΒΒΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
110. ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
111. ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
112. ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
113. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
114. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
115. ΣΙΜΟΝΑΪ ΑΛΝΤΟ
116. ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
117. ΚΑΒΡΟΧΩΡΑΚΗ ΗΡΩ
118. ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
119. ΚΟΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
120. ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΜΑΡΚΕΛΛΑ
121. ΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
122. ΜΠΙΡΑΧΤΑΡΗ ΜΑΓΔΑ
123. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
124. ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
125. ΔΑΜΙΑΝΑΚΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
126. ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
127. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΙΟΥΛΗ
128. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
129. ΤΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
130. ΡΟΥΓΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
131. ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
132. ΨΑΡΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
133. ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
134. ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
135. ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ
136. ΛΥΡΩΝΗ ΑΝΝΑ
137. ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
138. ΛΥΔΙΑ
139. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
140. ΜΑΛΙΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
141. ΒΕΝΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Η εκδήλωση  για την απονομή των βραβείων  θα γίνει  την  Δευτέρα   1ης ΜΑΗ στις 9: 30 το πρωί στην αίθουσα Γενικών Συνελεύσεων του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου. 
Καλούνται οι εργαζόμενοι, οι γονείς , οι Δάσκαλοι και τα παιδιά να την παρακολουθήσουν .
       Στη  συνέχεια  στις   10:00  θα  γίνει  η  απεργιακή  συγκέντρωση .