![αρναουτακης.jpg αρναουτακης.jpg](http://www.ekriti.gr/sites/default/files/styles/large/public/thumbnails/image/27583200_2008629196092129_2012947342_n.jpg?itok=TwXFKL4v)
Μεγάλες χαρές για την οικογένεια του Σταύρου Αρναουτάκη! Η μεγάλη κόρη του Περιφερειάρχη Κρήτης, Αντωνία, ολοκλήρωσε με επιτυχία το μεταπτυχιακό της στο πανεπιστήμιο Πειραιώς, στη σχολή Τουριστικού Μάρκετινγκ.
Μάλιστα ήταν ιδιαίτερη η συγκίνηση και η υπερηφάνεια για την οικογένεια του Περιφερειάρχη, αφού η κόρη του αρίστευσε (μαζί με μία ακόμη συμφοιτήτριά της) και εκφώνησαν μαζί τον καθιερωμένο όρκο!
Στη φωτογραφία, από αριστερά η σύζυγος Ρένα, η Αντωνία, ο Περιφερειάρχης Σταύρος Αρναουτάκης και η μικρή κόρη Μαρία, που κάνει μεταπτυχιακές σπουδές σε πανεπιστήμιο του Λονδίνου…