ΜΕΓΑΛΗ ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΖΑΡΟΥ…

0
577

Βαριά ηττα γνώρισε σήμερα η ομάδα μας στην Παλιανη, με σκορ 6-1!

Μόλις στο 7ο λεπτο ο Ζαρός βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 ,κατάφερε να μειώσει σε 2-1 με τον αρχηγό Αλπαντάκη Βαγγέλη, ομως η συνεχεια δεν ήταν ανάλογη.

Δυστυχώς, η ομάδα μας δεν μπόρεσε να συνεχίσει να είναι ανταγωνιστική , με αποτελέσματα να κλείσει το ημίχρονο με 5-1.

Η επανάληψη, δεν ηταν καλύτερη.

Ο Ζαρός δέχθηκε και έκτο γκολ και το τελικό αποτέλεσμα έγινε 6-1.

Η ομάδα μας πήγε στο μάτς με αρκετές απουσίες, ομως δεν έδειξε και τον καλό της εαυτό, δίνοντας εύκολα και δίκαια τη νίκη στην Παλιανή…

Στα θετικά σημειώνεται η συμμετοχή αρκετών μικρών πολλοί απο τους οποίους έκαναν ντεμπούτο σήμερα, ενω απο τον επόμενο αγώνα επιστρέφουν αρκετοί τραυματίες για την ομάδα μας.

Συνεχίζουμε για τον στόχο μας, που δεν ειναι άλλος απο την επανεκκίνηση!

Με δουλειά, υπομονή και χαμηλά το κεφάλι!

Την Τετάρτη 4/11, η ομάδα του Ζαρού δίνει αγώνα κυπέλλου με αντίπαλο τον Πήγασο, στο Ζαρο κα ωρα 2.30μ.μ.., ενώ για την 4η αγωνιστική ο ΖΑΡΟΣ εχει ρεπό.

Οι συνθέσεις:

Παλιανή: Ζαϊμάκης, Φουντουλάκης Χ. (65’ Κασσωτάκης), Γιώνης, Οικονομάκης Κ., Οικονομάκης Γ., Φουντουλάκης Σ., Σπινθουράκης Σ., Γουβιανάκης (50’ Κάλλας), Σαξόνης (2’ λ.τ. Ζερεμάκης), Ποτηράκης (65’ Γιαργιανάκης), Κοσμαδάκης.

ΖΑΡΟΣ: Αλπαντακης Γ, Καργάκης Ζ ( 80′ Καπετανακης Κ) Χαραλαμπάκης Μ (45′ Δουλγεραλης Ηρ), Αλπαντακης Β, Λειβάδιτης Β, Ρόμπογιαννακης Κ, Σαριδακης Κ (73′ Τζαγκαρακης Μινως), Καμπανταιδακης Γ ,Τουφεξης Μ, Ξηρουδάκης Λ (45′ Σαριδακης Νικος) Ξεκαρδακης Β (75′ Ρομπογιαννακης Ζ.