Ολοκληρώθηκε την Τετάρτη 25 Οκτωβρίου ο κύκλος σεμιναρίων με θέμα την «Εκπαιδευτική Ρομποτική» που διοργάνωσε ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. «Δ. Θεοτοκόπουλος».
Οι συνάδελφοι που συμμετείχαν στην επιμορφωτική διαδικασία έμειναν απόλυτα ικανοποιημένοι τόσο για την οργάνωση του σεμιναρίου όσο και για την καθοδήγηση που τους παρείχε ο επιμορφωτής συνάδελφος Κώστας Κάτσιος.
Ο Σύλλογός μας, πέρα από τη συνδικαλιστική του δράση, θα συνεχίζει να οργανώνει για τα μέλη του επιμορφωτικά σεμινάρια και εκδηλώσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες των συναδέλφων.![.jpg](http://www.sylekpe.gr/images/%20.jpg.jpg)
![.jpg 2](http://www.sylekpe.gr/images/%20.jpg%202.jpg)
![.jpg 3](http://www.sylekpe.gr/images/%20.jpg%203.jpg)
![.jpg](http://www.sylekpe.gr/images/%20.jpg.jpg)