Θα θέλαμε να σας γνωστοποιήσουμε ότι τους επόμενους μήνες θα λάβει χώρα μια νέα δράση του Κέντρου Ημέρας “Εν Πλω“, στις Μοίρες Δ.Φαιστού, σχετική με γονείς/κηδεμόνες, εκπαιδευτικούς και όποιον άλλον ενδιαφέρει.
Κάθε 2η Τετάρτη του μήνα, στις 17.00 θα γίνονται συναντήσεις με ποικιλία θεμάτων από τους ειδικούς επαγγελματίες του Κέντρου Ημέρας, αλλά και άλλους.
Η πρώτη συνάντηση είναι αυτή την Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2017.