Με μια όμορφη Χριστουγεννιάτικη παράσταση με θέμα:<<Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ>>, αποχαιρέτησαν οι μικροί μαθητές του Δημοτικού Βρεφονηπιακού Σταθμού Μοιρών το 2017.
Η Παναγία, ο Ιωσήφ, οι τρείς Μάγοι, οι βοσκοί, τα λαμπερά αστέρια, οι φτερωτοί άγγελοι και οι κατάλευκες χιονονιφάδες, κατάφεραν να μεταφέρουν το πνεύμα των Χριστουγέννων σε όλους τους παρευρισκόμενους.
Η μεγάλη έκπληξη στο τέλος της παράστασης ήταν η άφιξη του Αϊ Βασίλη, που μοίρασε δώρα και σοκολάτες σε όλα τα παιδιά.
Ακολούθησε γιορτή με μπουφέ, μουσική και χορό.
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!