Οι ΝΕΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΣΑΡΑΣ…
Ανακοινώθηκε σήμερα Παρασκευή 28/7 η λίστα τοποθέτησης των νέων Διευθυντών Γυμνασίων Λυκείων στα Γυμνάσια και Λύκεια της χώρας. Οι νέοι διευθυντές καλούνται να αναλάβουν υπηρεσία τις 1/8/2017 έως και τις 30/7/2020 . Ειδικά στα Γυμνάσια και Λύκεια της Μεσαράς τοποθετούνται οι παρακάτω :Λύκειο Αγίας Βαρβάρας : Κουτεντάκη ΧαρούλαΓυμνάσιο Αγίας Βαρβάρας: Πετράκη ΧρυσάνθηΓυμνάσιο Αγίων Δέκα : Φραγκιαδάκης ΙωάννηςΛύκειο Αγίων Δέκα: Μανιφάβα ΓεωργίαΓυμνάσιο Βαγιωνιάς : Ξηρουχάκης ΝικήταςΓυμνάσιο Γέργερης : Νιθαυριανάκης Κων/ νοςΛύκειο Μοιρών : Μανασάκης ΔευκαλίωνΓυμνάσιο Μοιρών : Επταμηνιτάκης ΓεώργιοςΕΠΑΛ Μοιρών : Αρβανιτάκης ΙωάννηςΓυμνάσιο Πόμπιας : Πατσιανωτάκη ΙωάνναΛύκειο Πόμπιας : Τουμανίδης ΝικόλαοςΕΕΕΕΚ Τυμπακίου : Τσιγγένη ΙωάνναΛύκειο Τυμπακίου: Χαλκιαδάκης ΖαχάρηςΓυμνάσιο Τυμπακίου : Καμπαναράκης ΑλέξανδροςΛύκειο Ασημίου : Σάπιος ΠαναγιώτηςΓυμνάσιο Ασημίου : Καραγιαννίδης ΙωάννηςΓυμνάσιο Χάρακα : Φραγκουλιδάκης ΕυάγγελοςΛύκειο Χάρακα: Παπαδάκης ΠαντελήςΓυμνάσιο Πύργου : Κρουσταλάκης ΓεώργιοςΓυμνάσιο Ζαρού : Δενδραλίδης ΕμμανουήλΕσπερινό Τυμπακίου: Σουλαδάκης , ΜαρίνοςΓυμνάσιο Βιάννου : Μαθιουδάκης ΙωάννηςΛύκειο Αρκαλοχωρίου : Μανταράς ΑθανάσιοςΓυμνάσιο Αρκαλοχωρίου : Στειακάκης Κων/νοςΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου: Καγιαμπάκης ΕμμανουήλΓυμνάσιο Βενεράτου : Δελλατόλας ΣτυλιανόςΓυμνάσιο Τεφελίου : Μακροδημητράκη Παρασκευή