Uncategorized 24 ΚΑΙ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΑΣ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΡΥΘΡΟ ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΙΡΩΝ… Από Γιάννης Καπαρουδάκης - 24 Δεκεμβρίου, 2017 0 434 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Η Εθελοντική Ομάδα Νεολαίας Δήμου Φαιστού Δρω και ο Ελληνικός Ερυθρός Σταύρος Τμήμα Μοιρών ,ετοίμασαν κάτι για τους μικρούς μας φίλους! Σας περιμένουμε σήμερα και ώρα 16:00 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του νηπιαγωγείου Τυμπακίου!