2-2 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ -ΕΓΟΗ…

0
578

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκόρ με την κεφαλιά του Σφακιανάκη για το 1-0, στο 13ο λεπτό.

Άμεσα απάντησαν οι φιλοξενούμενοι όταν ο Αουγκλέν με πλασέ έφερε το παιχνίδι στα ίσα κάνοντας το 1-1.

Η Αγία Βαρβάρα “Ψητοπωλείο Μαγεύματα” πήρε εκ νέου κεφάλι στο σκορ, με την συμπλήρωση 35′ λεπτών, με σκόρερ τον Χασουράκη με όμορφο σουτ έξω από την περιοχή.

Τον βαθμό στον ΕΓΟΗ χάρισε στο 42ο λεπτό ο Κάσα με κοντινό πλασέ που ισοφάρισε ξανά διαμορφώνοντας το τελικό 2-2.

Στην επανάληψη οι παίκτες του Γιώργου Φιολιτάκη είχαν καλές στιγμές με τους Πρίφτη, Μανωλακάκη, Κουρέλη, Κοζορώνη και Χασουράκη ενώ από την άλλη το σύνολο του Άγγελου Λυριτζή απείλησε με τους Βαρδονικολάκη, Κάσα και Αουγκλέν.

Οι συνθέσεις των ομάδων:

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ: Καρλής, Νινιράκης Γ., Γκιώνης, Σιαπλαούρας, Σφακιανάκης, Τιτάκης (50′ Ψαράκης), Κουρέλης, Κοζορώνης (63′ Νινιράκης Μ.), Μανωλακάκης, Χασουράκης, Πρίφτης

ΕΓΟΗ: Χαραλαμπάκης, Κέσκος, Λυριτζής, Μπεζάνι, Λαγογιάννης, Ζερβάκης, Αθουσάκης (46′ Σταυρακάκης), Κάσα, Βαρδονικολάκης (87′ Ζέκιο), Μουρατάι (75′ Γιακουμάκης), Αουγκλέν (80′ Λειβαδίτης)