ΜΕ 1-2 ΣΚΟΡ Ο Α.Ο.Τ. ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑ ΝΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΡΤΥΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΔΕΚΑ…

0
460

Στο πρώτο ημίχρονο και οι δύο ομάδες είχαν ευκαιρίες για γκόλ ,χωρίς όμως να τα καταφέρνει καμία απο τις δύο έτςι οδηγήθηκαν στα αποδυτήρια χωρίς σκορ.Στην επανάληψη, ο Κορεόνε στο 55’ έκανε το 0-1 για τον ΑΟΤ, όμως η Γόρτυς «αντέδρασε», ισοφάρισε άμεσα με τον Κεφάκη. Ο Κορεόνε όμως δεν είχε πει την τελευταία του… κουβέντα και στο 75’ σκόραρε ξανά και έδωσε το προβάδισμα και τελικός και την Νίκη στην Ο μάδα του Τυμπακίου…Γόρτυς: Ανδρικάκης, Ξαγοραράκης, Μπαλωμένος, Αεράκης(67’ λ.τ. Μικέλ), Αντουράκης, Κοκολάκης(70’ λ.τ. Κοζυράκης), Κεφάκης, Φανουράκης, Μπατούνας, Μαθιουδάκης, Μηναδάκης(85’ Αραβιστάνης)ΑΟΤ: Σπανός, Γιαννακάκης(70’ Μαρακομιχελάκης), Τριάντης, Αναγνωστάκης, Κορεόνε, Χαλκιαδάκης, Κουρουθιανάκης, Κουτεντάκης(60’ λ.τ. Σαβοιδάκης), Πολυχρονάκης, Χριστοδουλάκης Γ., Χριστοδουλάκης Ι.(85’ Μαραγκάκης)