Εκ μέρους του συλλόγου μας ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους μας τιμήσατε με την παρουσία σας στις εκλογές που πραγματοποιήσαμε!!
Μια σελίδα κλείνει κ μια άλλη ανοίγει, στόχος μας είναι να κάνουμε ακόμα περισσότερα πράγματα για το χωριό μας κ με όλους εσάς δίπλα μας σίγουρα θα καταφέρουμε πολλά.
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488347397.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488358579.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488362558.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488369486.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488366828.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488382633.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488395879.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488388312.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488401110.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628488406564.jpg)
Σήμερα η συμμετοχή ήταν παρά πολύ μεγάλη κ αυτό μας δίνει κουράγιο για την συνέχεια, το νέο συμβούλιο έχει αρκετά νέα παιδιά με όρεξη για δουλειά κ αυτό είναι παρά πολύ σημαντικό για την πορεία κάθε συλλόγου.
Να είστε όλοι καλά σας υποσχόμαστε σύντομα νέα όμορφα πράγματα για το χωριό μας.