Παρουσία Του Σεβασμιοτάτου Μητροπολίτη Γορτύνης και Αρκαδίας Κ.Κ. Μακάριου του Δημάρχου Φαιστου Κύριου Νικολιδάκη Γρηγόριου …
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2020/02/USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1562527161-768x1024.jpeg)
Στην Κοπή ήταν Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Ανδριγιαννάκης Γρηγόρης ο αντιδήμαρχος Καθαριότητας Κωνσταντουλάκης Αντώνης ο Πρόεδρος Της Δημοτικής Κοινότητας Κοκαράκης Χάρης Δημοτικοί Σύμβουλοι και μέλη του Συλλόγου…
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2020/02/USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1648324523-1024x851.jpeg)
Ο Πρόεδρος του Συλλόγου Κύριος Ορφανουδάκης Μανώλης τίμησε και ευχαρίστησε ιδρυτικά μέλη και παλιούς Προέδρους του Συλλόγου ενώ εξήγησε τα Προβλήματα που αντιμετωπίζει σήμερα ο Σύλλογος καθημερινά και τις μεγάλες Προσπάθειες που δίνουν οι Αγρότες…
Απο την Σελίδα του Κύριου Χριστάκη Εμμανουήλ…