Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την Περιφέρεια Κρήτης, η οποία ανταποκρίθηκε στο αίτημά μας για την κάλυψη μέρους του χρηματικού ποσού, το οποίο διατέθηκε για την αναγκαία αλλαγή των κουφωμάτων στο κτίριο (δωρεά γιατρού Μιχάλη Νικολούδη) όπου στεγάζεται ο Σύλλογος Γυναικών Γαλιάς.
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2020/01/FB_IMG_1580141610931-1.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2020/01/FB_IMG_1580141608783.jpg)
Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τον Περιφερειάρχη Κρήτης, κ. Σταύρο Αρναουτάκη, την Αντιπεριφερειάρχη κα Έφη Κουτεντάκη και τον περιφερειακό σύμβουλο κ. Λάμπρο Καμπουράκη, οι οποίοι είναι δίπλα μας και μας στηρίζουν έμπρακτα.
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2020/01/FB_IMG_1580141606370.jpg)
Σας ευχαριστούμε και ευελπιστούμε να συνεχιστεί η στήριξη των δράσεων του Συλλόγου μας.
Με εκτίμηση
Η Πρόεδρος Η Γραμματέας
Ευαγγελία Χαχλάκη Γιαννούλα Στεφανουδάκη
και τα μέλη του Συλλόγου Γυναικών