Σε μια όμορφη εκδήλωση, παρουσία πλήθους κόσμου, έκοψε την βασιλόπιτά του για το 2020 ο Πολιτιστικός Σύλλογος Φλαθιακών.
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5630-1-1024x768.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5629-764x1024.jpg)
![](https://gortynalive.com/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5628-1024x768.jpg)
Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν ο
επικεφαλής της παράταξης «Μεγάλη Γόρτυνα», Μιχάλης Κοκολάκης, που ευχήθηκε «καλή και δημιουργική χρονιά σε όλους», ο αντιδήμαρχος Κωνσταντίνος Τσικνάκης, ο δημοτικός σύμβουλος Γιώργος Σταματάκης και ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Βασιλικών Ανωγείων, Κωνσταντίνος Ρουβάκης.